23 Haziran 2013 Pazar

Nicer Dicer Pratik Doğrayıcınız Hemenalsana.com da sadece 26.90 TL


Önemli Açıklama!: Sitemizde satışı yapılan Genius Nicer Dicer ürünü orjinal, faturalı ve 1. kalite bir üründür. Şuan bazı sitelerde ucuz olduğu iddia edilen ürünlerin bir çoğunun parçaları eksik olup, ağır bir plastik kokusu yaymaktadır. Bu durum sağlığınız için son derece zararlıdır. 


Yeni ve çok daha pratik özellikleriyle Genius Nicer Dicer Plus Akıllı Doğrayıcı dakikalar içinde dilimler, doğrar ve rendeler.

Genius Nicer Dicer her türlü yemek hazırlığınız için yardımcı olur. Yer kaplamaz, tüm parçaları bir aradadır. Genius Nicer Dicer Plus'ın temizlemesi çok kolaydır. Önceki modeli tüm dünyada milyonlarca satan inanılmaz bir mutfak yardımcısı ürünüdür!

Ürün Özellikleri:

Genius Nicer Dicer Plus kullanımı kolay, hızlı vakitten ve nakitten tasarruf etmenizi sağlar.

Ürün Özellikleri: 

- Her tip meyve, sebze ve şarküteri ürünlerini kusursuz bir şekilde dilimler.
- Salata veya sandviç yapmak için gereken bütün malzemeleri kesebilen tek bir mutfak aleti.
- Emniyetli yiyecek tutucu özelliği.
- Dilimleyiciyi yıkarken veya kaldırırken korunmanızı sağlayan gömülü bıçak pozisyonu.
- Kâsenin içine kusursuzca oturan kaymaz ayaklar.
- Doğrudan içine dilimleme yapabileceğiniz haznesi mevcuttur.

Milyonlarca satan Genius Nicer Dicer, yeni versiyonuyla karşınızda!

Muhtemelen siz de mutfakta uzun saatler geçirmekten bıkmışsınızdır. Dilimlemekten, doğramaktan ve kesmekten sıkıldınız mı? Mutfağınız, nereye kaldıracağınızı bilmediğiniz bir yığın cihaz ve aparatla dolup taşıyor mu? Tüm bunları yapan tek bir alet olsa ne iyi olurdu, değil mi? Öyle harika bir alet var! Adı GeniusNicer Dicer Plus. Genius Nicer Dicer Plus, piyasada bulunan ürünler içinde, hayatı en çok kolaylaştıran küçük ev aletidir. Genius Nicer Dicer Plus’un olağanüstü keskinlikteki bıçakları sayesinde, her tip meyve ve sebzeyi, kusursuz bir şekilde kesebilirsiniz. Mutfağınızda hızlı ve basit bir yemek hazırlama ünitesi istiyorsanız, sizin ihtiyacınız Genius Nicer Dicer Plus demektir.

Genius Nicer Dicer Plus’ta bulunan bıçaklar, sadece birkaç saniyede değiştirilebilir. 14 parçalı Genius Nicer Dicer Plus ile, mutfakta başka hiçbir alete ihtiyacınız kalmayacak. Farklı fonksiyonlara sahip bu bıçaklara ek olarak, bir soyma aletine, yiyeceklerin tazeliğini koruyan kapağa, V şekilli bıçağa, rendeye ve yemek tarifleri kitabına da sahip olacaksınız. Önceki modelinden farklı olarak çıkarılıp takılabilen haznesi sayesinde, yiyecekleri, dökülmeden, sıçramadan ve etrafı lekelemeden doğrudan kabın içine dilimleyebilir, rendeleyebilir veya doğrayabilirsiniz.

Paket İçeriği:

- Temizleme butonlu üst kapak - bıçak yuvası.
- Kompakt hazne.
- Bıçak 6x6 mm / 12x12 mm
- Bıçak 18x18 mm / 6 x 36 mm
- Elma dilim kesici bıçak.
- Bıçak bölme kapağı.
- Kusursuz çift yönlü soyucu.
- Güvenli yiyecek tutma aparatı.
- Yiyeceklerin tazeliğini koruyan kapak.

Genius Nicer Dicer ürünün gelişmiş versiyonu olan Genius Nicer Dicer Plus sizlere mutfağınızda geçirdiğiniz sıkıcı uzun zamanları, keyifli ve kısa zamanlara çevirmenize yardımcı olan, oldukça gelişmiş bir mutfak ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder